Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız 2003 yılında ofset baskı üzerine kurulmuş ve zamanla ofset baskıda öncü firmalardan birisi haline gelmiştir. 2015 yılından itibaren Yenigün Basın Yayın Matbaacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kağıt ve karton ambalajın yanı sıra, baskı teknolojilerini çok iyi takip eden ve teknoloji ile iç içe olan firmamız Nuka Ambalaj markası ile Rotogravür ve Fleksografi baskı teknikleri ile plastik ambalaj sektörüne adım atmıştır.

Nuka Ambalaj, sürekli gelişen bir pazarda teknoloji ve müşteri ilişkilerine dayalı, kişiye özel çözümler sunan, Türkiye’nin en büyük ambalaj üreticilerinden olma hedefi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Kalite esaslı ve müşteri isteklerine uygun hizmet vermek önceklerimizdendir.

Organize Sanayi Bölgesinde kurulu olan üretim tesisimiz, yüksek teknolojiye sahip, tam donanımlı ve otomatik makineler ile donatılmış olup, sürekli bir kalite kontrolü ve devam eden bir AR-GE faaliyeti sunan en gelişmiş cihazlara sahiptir.

Esnek Ambalaj, gıda sektörü ve diğer sektörlerin çeşitli dallarında giderek daha fazla kullanılmaktadır. Ambalajın nihai amacına bağlı olarak her bir talebe en uygun çözümü sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Alanında yetkin personel ve modern teknolojiler, en kaliteli malzemeler, hijyen ve Ar-Ge, güvenilir iş ortağınız Nuka Ambalaj’ın sağladığı avantajlardan sadece birkaçıdır.

Her türlü müşteri talebini karşılamak için ustalıkla çalışıyoruz ve profesyonel ekibimizle siparişlerin hızlı ve zamanında teslim edilmesini garanti ediyoruz.