AR-GE;

Ambalajlarımızın gıda ile temas eden kısmında PE (Polietilen) bulunmaktadır. Polietilen son derece dayanıklı, kimyasallara karşı dirençli ve çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir mühendislik plastiğidir. Ürettiğimiz ambalajların bazı gıda işletmelerinde ürün ile beraber, paketlenmeden önce basınçlı tanklarda 131°C kadar sterilize edilebilmesi gerekmektedir. Bu nedenle PE buna çok uygun bir üründür. Yine Retort ürünlerimizin her bir katmanında gıdayı korumak için farklı plastik türleri seçilerek ilerlenmiştir. Titizlikle ürettiğimiz baskılı veya baskısız sterilize edilebilen filmler veya torbalar ile birçok tüketici ve firmaya gıdayı koruma özelliğini sağlamaktayız. Sadece sıcaklık değil bununla beraber fiziksel güçe karşı dirençli, en az düzeylerde oksijen, nem ve ışık geçirgenliğine sahip ambalajlar üretmekteyiz. Uzman kadromuz ve yüksek teknolojili cihazlarımız ile yeni AR-GE çalışmalarına hız vererek ilerlemekteyiz.

Kalite kontrol;

Üretim yapılırken rutin kontroller, makine kaynaklı ve insan kaynaklı hataların sıfır hataya indirilmesini amaç edinen bir firmayız. Ürettiğimiz ambalajların; düşük gaz geçirgenliği (oksijen), düşük nem geçirgenliği

buy kamagra 100mg

, düşük hidrofilik özellik, ısıyla yapışabilme ve sterilize edilebilme, uygun malzemeden yapılmış olma (malzeme ülkedeki gıda mevzuatına uygundur), katı ve sıvı yağ ile diğer gıda bileşenlerine karşı dirençli olma gibi birçok kalite parametresinden geçirerek siz değerli tüketicilerimizin gönül rahatlığı ile kullanımını sağlamaktayız.